Osiągnięcia uczniów

15-09-18

Strona główna
Dziennik elektroniczny
Patron szkoły
Dyrektor
Pedagog szkolny
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Wydarzenia
Rekrutacja
Losy absolwentów
Projekty i programy
Dokumenty szkoły
Samorząd uczniowski
Osiągnięcia uczniów
Sport
Klub Europejczyka
Kronika szkolna

 

rok szkolny 2015/2016

II SEMESTR

I SEMESTR

 

rok szkolny 2014/2015

II SEMESTR

I SEMESTR

 

rok szkolny 2013/2014

 

  • Uczennica Aldona Trzaska z klasy I LO otrzymała pamiątkowy dyplom i książkę za wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym ,,Patriotyczne inspiracje 2013” .

  • Pamiątkowe dyplomy otrzymali uczniowie za udział w Konkursie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy pt. ,,Stop upadkom w gospodarstwie rolnym”! zorganizowanym przez KRUS (Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówkę Terenową w Łomży) – za zajęcie I miejsca - Michał Karwowski - kl. I b PG, zajęcie II miejsca - Dominik Bagiński - kl. II a PG, zajęcie III miejsca – Paulina Konopko - kl. II a PG oraz wyróżnienie dla Emilii Szymanowskiej - kl. I b PG i Dominika Chrzanowskiego - kl. II b PG.

  • Uczeń Kamil Nowak z klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Jedwabnem  stypendystą Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2013/2014

rok szkolny 2012/2013

 

Osiągnięcia uczennic Zespołu Szkół w Jedwabnem w Finałowym Koncercie XXVIII Łomżyńskiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Współczesnej LOGOS

Z dumą informuję, że uczennice Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem odniosły sukces w Finałowym Koncercie XXVIII Łomżyńskiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Współczesnej LOGOS.
Karolina Koryszewska z klasy III a (przygotowywana przez Panią Renatę Katarzynę Czerwińską - nauczycielkę języka polskiego) zdobyła „Złotą Strofę” - główną nagrodę Łomżyńskiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Współczesnej. 
Klaudia Kubacka z klasy II a (przygotowywana przez Panią Joannę Prószyńską - nauczycielkę języka polskiego) otrzymała wyróżnienie w Finałowym Koncercie XXVIII Łomżyńskiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Współczesnej LOGOS


       W konkursie wzięło udział 18. uczestników z Jedwabnego, Łomży, Miastkowa, Myszyńca, Radziłowa, Szczytna i Wizny. Każdy z nich recytował dwa wiersze. 
Jako repertuar obowiązkowy młodzi recytatorzy prezentowali poezję Tadeusza Mocarskiego. Jako drugi recytatorzy przedstawiali dowolnie wybrany wiersz innego polskiego poety współczesnego. 
Gratulujmy Karolinie i Klaudii osiągnięć recytatorskich!!!
Gratuluję Paniom Renacie Katarzynie Czerwińskiej i Joannie Prószyńskiej sukcesów w pracy z uczniami, które wpływają na podnoszenie jakości pracy szkoły.

FINALISTKA  REJONOWEGO KONKURSU PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Z dumą informuję, że uczennica klasy II a Patrycja Izabela Mocarska została finalistką w eliminacjach na Rejonowym Konkursie Podlaskiego Kuratora Oświaty z Języka Angielskiego. Tym samym Patrycja zakwalifikowała się na etap wojewódzki, który odbędzie się w Białymstoku.

Gratulujemy osiągnięć uczennicy Patrycji Mocarskiej i Pani Marcie Bargłowskiej - nauczycielce języka angielskiego, która przygotowywała uczennicę do etapu rejonowego.

Ewa Frączek wraz z całą społecznością szkolną

Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem

FINALISTKA  REJONOWEGO KONKURSU PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Z dumą informuję, że uczennica klasy II c Aleksandra Mioduszewska została finalistką w eliminacjach na Rejonowym Konkursie Podlaskiego Kuratora Oświaty z Języka Polskiego, które odbyły się Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży. Tym samym Ola zakwalifikowała się na etap wojewódzki, który odbędzie się w Białymstoku.

Gratulujemy osiągnięć Oli Mioduszewskiej i Pani Joannie Prószyńskiej -  - nauczycielce języka polskiego, która przygotowywała uczennicę do etapu rejonowego.

Ewa Frączek wraz z całą społecznością szkolną

Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

W roku szkolnym 2012/2013 odbyła się XXII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. Konkurs został przeprowadzony zgodnie z regulaminem uchwalonym przez Zarząd Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i zatwierdzony przez Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 
Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do konkursu Kangur. Najlepsi matematycy Publicznego Gimnazjum w Jedwabnem podjęli się sprostać zadaniom przygotowanym przez organizatorów konkursu. W konkursie Kangur wzięło udział w sumie 9 uczniów. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy upominek w dniu konkursu. W dniu 18 maja 2013r. otrzymaliśmy wyniki z konkursu Kangur.

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny dla szkoły 
Wyniki dla kategorii Kadet:
LESZCZEWSKI KAMIL - 96,25 wyróżnienie 
ŁOMOTOWSKI DAWID - 92,50 bardzo dobry wynik
KONOPKO PAULINA - 69,25
DUCHNOWSKA BEATA - 64,00
WIERCISZEWSKA ALDONA - 56,25
KOZIOŁ PIOTR - 46,75

Wyniki dla kategorii Junior:
IWANOWSKI ADAM - 86,25- wyróżnienie
SZPADA DANIEL - 72,25
GÓRSKI MICHAŁ - 70,75

Wyróżnienia dla gimnazjalistów w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych I ASSOCIATION KANGOUROU SANS FRONTIERES otrzymali trzej uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem. 
Są to: 
1. Kamil Leszczewski – nauczyciel przygotowujący - mgr Wiesława Borawska
2. Adam Iwanowski - nauczyciel przygotowujący - mgr Wiesława Borawska
3. Dawid Łomotowski - nauczyciel przygotowujący - mgr Mirosława Chojnowska
Z całego serca gratuluję osiągnięć uczniom i przygotowujących ich nauczycielom.
 

Ewa Frączek wraz z całą społecznością szkolną

Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

ROK SZKOLNY 2011/2012

ROK SZKOLNY 2010/2011

ROK SZKOLNY 2009/2010

ROK SZKOLNY 2008/2009

ROK SZKOLNY 2007/2008

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

 

Strona główna | Dziennik elektroniczny | Patron szkoły | Dyrektor | Pedagog szkolny | Rada Pedagogiczna | Rada Rodziców | Wydarzenia | Rekrutacja | Losy absolwentów | Projekty i programy | Dokumenty szkoły | Samorząd uczniowski | Osiągnięcia uczniów | Sport | Klub Europejczyka | Kronika szkolna

Ostatnia aktualizacja tej witryny 22-07-16